PDF do EPUB

Konvertovat online a zdarma PDF do EPUB

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .pdf do .epub
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Dokumenty PDF, které lze otevřít a číst na čtečkách e-knih, mohou být nutné převést PDF dokumenty do elektronických knih EPUB . S prevod-souboru.cz taková konverze není problém: Stačí nahrát PDF, kliknout na konverzi a stáhnout konečný soubor EPUB. Takže žádný další software nemusí být instalován nebo dokonce zakoupen!

Jak přenést PDF dokumenty do formátu EPUB

Formát EPUB popisuje otevřený standard pro eKnihy. Zvláště na čtenářů, jako jsou knihy Amazon Kindle, jsou uloženy jako EPUB (také napsané ePUB). Slovo EPUB je odvozeno z anglické elektronické publikace a tento formát se stal otevřeným standardem. Přestože většina čteček elektronických knih je schopna otevřít soubory PDF, v mnoha případech stojí za to převádět. Zde je návod, jak převést PDF na EPUB. Formát EPUB nespočívá výhradně ze slov, stránek a odstavců, ale je také plný kontrolních znaků ve struktuře. Podobné kontrolní znaky mohou být také obsaženy v dokumentu PDF a tyto odkazy, například obsah s odpovídající sekcí v souboru. Zejména díky této metadate EPUB je perfektní pro čtečky elektronických knih, protože i na starších zařízeních se staršími displeji můžete snadno ovládat díky datům uloženým v EPUBu. Když odešlete nebo otevřete soubor EPUB, jeho čtečka e-knih bude okamžitě rozpoznána, nebo se otevře ve vhodných aplikacích, jako je například aplikace Cool Reader pro Android nebo iBooks pro systém iOS. Takové aplikace pro čtečky elektronických knih jsou většinou freeware, a proto by příjemci neměli problémy s otevřením souboru EPUB. Největší výhodou souboru EPUB je ochrana proti kopírování. Pokud přenášíte data chráněná proti kopírování, mohou je číst pouze příjemci a nikoli duplikovat. Ačkoli je pdf ideálním formátem pro zasílání životopisů, faktur nebo krátkých textů pro seminář na univerzitě nebo pro další profesní rozvoj, ale v mnoha případech by měly vaše texty směřovat pouze k požadovaným lidem. Například pokud jste napsali exposé pro román nebo pokud je vaše práce důvěrným textem pro podnikové použití, měli byste převést váš pdf na EPUB.

Převést PDF na EPUB online

Díky online konvertoru je to velmi snadné, bez instalace a zdarma. prevod-souboru.cz převezme všechny existující kontrolní znaky z dokumentu PDF a převede je do formátu EPUB. Dokonce i starší programy pro zpracování textu jsou schopny převést vaše texty do formátu pdf. A i kdybyste znovu obdrželi hromadu dokumentů ve formátu PDF a chtěli byste je přečíst na čtečce e-knih, přeměna stojí za to.

5.9/10(37 hlasy)

Informace o příponách pro konverzi z PDF na EPUB

Z: PDF

Soubory PDF jsou první volbou, pokud jde o výměnu dokumentů. Proto se tento formát stal standardem pro aplikace, životopisy, akademické dokumenty, celé knihy (eKnihy) a mnoho dalšího. Formát PDF byl vyvinut společností Adobe v roce 1993 a je určen k …

Přípona souboru: .pdf
Další informace a konvertory pro PDF

Do: EPUB

EPUB je krátká forma elektronické publikace a byla vyvinuta Mezinárodním fórem pro digitální publikování (IDPF). Standardizovaný formát EPUB se používá pro optimální prezentaci dokumentů na čtecích e-knihách. Soubory přizpůsobují obsah textu velikost …

Přípona souboru: .epub
Další informace a konvertory pro EPUB

Výukové video PDF do EPUB

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

1 komentář

  1. Bible ekumenická
    1. března 2023

    Konverze je úžasná, žádný jiný free konvertor mi takto obsažnou knihu nedokázal do epub převést. Děkuji moc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *