MP4 do MP3

Konvertovat online a zdarma MP4 do MP3

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

 1. Nahrát soubor
 2. Zvolit cílový typ souboru
 3. Stáhnout soubor!
konvertovat .mp4 do .mp3
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Formát mp4 je jedním z nejpopulárnějších formátů na internetu, protože video kontejner je obzvláště účinný při ukládání a používá se také pro streamování po síti – na mp4 soubory, které jste (bez povšimnutí) zpět o synonymum při sledování videa na platformách Sledujte Vimeo nebo YouTube. Nyní je důležité vědět, kdy potřebujete převést mp4 do mp3 pro lepší přehrávání a proč byste měli v mnoha případech převést mp4 na mp3 , jen stahovat určité části z kontejneru mp4. V podstatě, na rozdíl od ostatních přípon souborů, formát mp4 není příliš významný, pokud jde o obsah. Vzhledem k tomu, že v mp4 může nejen uvíznout video obsah, ale i zvukové formáty. Zvláště zvláštní je, když mp4 nemá ani příponu souboru mp4, protože existují různé přípony souborů, které označují obsah. Tyto závěry však nejsou povinné, ale byly navrženy společností Apple k objasnění obsahu a používání některých dalších funkcí. Příkladem toho je asi jeden soubor m4b. Tento formát mp4 představuje zvukovou knihu (audiokniha), ve které lze nastavit záložky. Zvláště zde stojí za to, že převedete mp4 na mp3, protože mnoho starších formátů mp4 nelze přehrávat na starších zařízeních. Nebo jsou například nevhodné, aby sloužily jako vyzváněcí tón. Převod mp3 do mp3 může být také užitečný, pokud chcete extrahovat zvukový soubor z video souboru – například můžete načíst hudební video a použít zvukovou stopu jako vyzváněcí tón. Dokonce i při odesílání souborů mp4 mezi editačními programy může být tato extrakce užitečná pro oddělení zvukové stopy. Navíc mp3 je velmi jednoduchá metoda pro kompresi zvukových souborů zvláště. I když je to spojeno se ztrátami, pokud jde o kvalitu zvuku, při odesílání e-mailem a ukládání na zařízení s omezenou kapacitou, jsou tyto ztráty obvykle převedeny.

Snadno převést mp4 na mp3

Chcete-li převést mp4 na mp3, nemusíte nutně potřebovat vyhrazený software na vašem počítači, ale přinejmenším zvukové programy jsou nezbytné k překódování dat. Rychlý on-line převodník prevod-souboru.cz, který umožňuje snadné převedení mp4 na mp3, ukazuje, že to může být provedeno jinak. Jednoduché nahrání souboru mp4 je dostatečné a bez ohledu na příponu souboru je mp4 zakódován do prostorově úsporného mp3.

MP3 je více dostupný než MP4

Pomocí mp3 můžete využít šikovné rozšíření souborů, které vám umožní ukládat zvukové soubory, abyste ušetřili místo a zajistili, že si je mohou příjemci otevřít na libovolném zařízení. Jen tehdy, když vaše přijímače přistupují k audio datům na cestách, děláte dobrou práci s efektivním kódováním. Také pro osobní použití všestranného formátu mp4 jako mp3 můžete použít prakticky jakékoliv stažené video YouTube jako zvukový soubor, což usnadňuje vytváření nových vyzváněcích tónů nebo dokonce poslouchat podcasty a novinky na cestách.

9.9/10(1061 hlasy)

Informace o příponách pro konverzi z MP4 na MP3

Z: MP4

MP4 je formát kontejneru, který může obsahovat multimediální obsah, jako jsou například video a audio stopy, grafika, 2D a 3D animace, texty s podtitulky, interaktivní aplikace ve formě menu a mnoho dalšího. Přes silnou kompresi má soubor ve formátu …

Přípona souboru: .mp4
Další informace a konvertory pro MP4

Do: MP3

MP3 je jedním z nejpopulárnějších formátů pro ukládání zvukových dat. Formát souborů, který vyvinul Fraunhoferův institut v roce 1982, je ve srovnání s CD ztrátou kvality zvuku. Komprese může být velmi masivní v závislosti na nastavení datové rychlos …

Přípona souboru: .mp3
Další informace a konvertory pro MP3

Výukové video MP4 do MP3

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

11 komentářů

 1. Katy
  1. května 2023

  Wow, bomba….jak jednoduche…

 2. Deep house
  14. dubna 2023

  dakujem vam,je to super na domace pocuvanie hudby

 3. Miša
  13. ledna 2023

  No paráda! je to hned a kvalitně 🙂

 4. Poďakovanie
  5. prosince 2022

  Veľmi pekne ďakujem, je to supéééééér…… Anka

 5. 10 z 10
  9. října 2022

  Skvělé, převod ve vysoké kvalitě za mě 10 z 10.

 6. mp4 -> mp3
  18. září 2022

  váš mp4 -> mp3 je absolútne super. Ďakujem Peter K. Slovensko

 7. Peter
  31. května 2022

  Spokojnosť, super . Ďakujem

 8. 28luk
  13. září 2021

  Skvělý pomocník na převod souborů!

 9. konverze
  19. července 2021

  spokojen , díky

 10. krpo
  21. června 2020

  100% spokojenost!

 11. krpo
  21. června 2020

  Nevím proč jsem dosud ztrácel čas a mnohdy i nervy s převodem videa a hudby z různých a do různých formátů,když tento program vše hladce,srozumitelně a rychle vyřeší!

  Děkuji zaň!!! b.k.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *