ODT do PDF

Konvertovat online a zdarma ODT do PDF

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .odt do .pdf
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Na prevod-souboru.cz můžete převést ODT do formátu PDF pomocí několika kliknutí. Kompletně zdarma a nekomplikovaně můžete použít konvertor PDF k uložení požadovaného dokumentu ODT ve formátu PDF.

Od Open Office do PDF – snadno převést ODT soubory

Open Office (a offshoot Libre Office) jsou skvělé kancelářské suity pro domácí použití a volnou alternativu k klasickým apartmáům, jako je Microsoft Office nebo Apple iWork. Pokud však používáte Open Office, zjistíte, že formát souborů ODT je skvělý pro práci v sadě Open Office, ale je omezen při použití pro oficiální dokumenty – zejména proto, že mnoho uživatelů nemůže otevřít nebo kompromitovat soubory Open Office je. Pomocí několika jednoduchých kroků a správného know-how můžete snadno převádět objemný ODT do souborů PDF.

Proto byste měli konvertovat dokumenty ODT do formátu PDF

Vždy byste měli formátovat oficiální dokumenty, akademické dokumenty, účty a pokračovat tak, aby vypadaly stejně na každém zobrazeném zařízení. Vyžaduje to formátování dokumentů ve formátu PDF, protože soubor je prakticky virtuálním výrazem . To má ještě jednu výhodu, protože bez dalšího upozornění již dokument nelze editovat – s výjimkou speciálních polí formuláře. PDF soubory jsou dobře čitelné, neměnné soubory s pevným rozložením a pro mnoho oficiálních účelů byste měli preferovat tento formát. Kromě toho, protože PDF je velmi běžný a otevřený formát, uživatelé nebudou mít žádné problémy se otevíráním, bez ohledu na to, zda používáte Windows, Linux nebo Mac OS. Dokonce i smartphony a tablety dokáží otevřít dokumenty PDF již z operačního systému a obvykle nevyžadují žádný další software. Samozřejmě budete potřebovat jiný formát souborů pro vaši práci, pro aplikaci Word standardní formát je DOCX, pro open-source Open Office je přípona formátu ODT. Pro práci v Open Office ODT uloží všechna formátování a vypadá stejně ve všech počítačích (za předpokladu, že každý uživatel má stejné číslo verze Open Office). Otevírání dalších zařízení však může být obtížné, ne každá verze aplikace Word nebo Pages dokáže přečíst dokumenty ODT a rozvržení se často mění podle programu. Pro bezchybnou čitelnost na všech zařízeních se nemůžete vyhnout převodu z ODT na PDF, ale to je celkem jednoduché.

Po stisknutí tlačítka, virtuální tiskárny nebo v online formuláři

Nejjednodušší způsob, jak převést ODT na PDF přímo z Open Office, je přímo v panelu nabídek. Za předpokladu, že jste je neupravili ručně, tlačítko PDF se nachází vedle ikony tisku na liště nabídek. Po stisknutí tlačítka se otevře pole formuláře, vše, co musíte udělat, je vybrat umístění a kvalitu a Open Office vytvoří soubor PDF, který zachová celé rozložení. Virtuální tiskárna vytvoří soubor PDF z dokumentu ODT tak, že systém vydá skutečný tisk. Vzhledem k tomu, že soubor ve formátu PDF není nic jiného než virtuální výraz, vytvoří to soubor lakomatizovaný. Existují různé programy, ale nejprve je musíte nainstalovat do počítače. Mac OS X také nabízí tuto možnost z kontextové nabídky Print, která funguje skvěle na téměř všech programech Mac, ale má své problémy. Odkazy z obsahu do odpovídajících kapitol, nadpisů a podpoložek nefungují v této formě konverze. Tato forma formátování je však zvláště žádoucí pro akademickou práci a delší texty. Velmi jednoduchý a rychlý způsob, jak převést soubory ODT, je online konvertor. prevod-souboru.cz nabízí jednoduchý on-line formulář, ve kterém je načten soubor ODT, poté je ready-made PDF připraven ke stažení. To funguje bez nutnosti nejprve otevřít Open Office a pomůže i v případě, že potřebujete převést ODT z vašeho smartphonu pro rychlé online doručení. To vám umožní jednoduše, snadno a snadno převádět soubory ODT nezávisle na zařízení a softwaru.

Rychlá cesta k oficiální připoutanosti

Soubory PDF jsou nejlepším způsobem, jak odeslat oficiální dokumenty, jako jsou například životopisy, důležité dokumenty nebo práce. Snadno se vytváří z Open Office, je to snadné a online konvertory vám také umožňují kdykoli převést dokumenty Open Office. Zvláště když to musí být rychlé.

8.1/10(18 hlasy)

V současné době podporujeme následující konverze se soubory ODT:

Všechny konvertory

Informace o příponách pro konverzi z ODT na PDF

Z: ODT

Formát ODT patří do skupiny "OpenDocument formats" a je otevřený formát pro textové soubory. Soubory ODT jsou standardní formát pro textové dokumenty vytvořené pomocí OpenOffice nebo LibreOffice . Varianta Microsoft tohoto formátu je .doc n …

Přípona souboru: .odt
Další informace a konvertory pro ODT

Do: PDF

Soubory PDF jsou první volbou, pokud jde o výměnu dokumentů. Proto se tento formát stal standardem pro aplikace, životopisy, akademické dokumenty, celé knihy (eKnihy) a mnoho dalšího. Formát PDF byl vyvinut společností Adobe v roce 1993 a je určen k …

Přípona souboru: .pdf
Další informace a konvertory pro PDF

Výukové video ODT do PDF

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *