ODT do PDF

Jetzt kostenlos und online ODT do PDF umwandeln!

  Datei wählen
Hochgeladener Dateityp:
Dateityp wählen:

Umwandeln in nur 3 Schritten

  1. Datei hochladen
  2. Ziel Dateityp wählen
  3. Datei herunterladen
.odt in pdf umwandeln
Ihre Daten werden sicher und verschlüsselt übertragen!
Hinweise zum Datenschutz
Online-Umwandeln.de zu den Favoriten hinzufügen?
Anzeige:

Na prevod-souboru.cz můžete převést ODT do formátu PDF pomocí několika kliknutí. Kompletně zdarma a nekomplikovaně můžete použít konvertor PDF k uložení požadovaného dokumentu ODT ve formátu PDF.

Od Open Office do PDF – snadno převést ODT soubory

Open Office (a offshoot Libre Office) jsou skvělé kancelářské suity pro domácí použití a volnou alternativu k klasickým apartmáům, jako je Microsoft Office nebo Apple iWork. Pokud však používáte Open Office, zjistíte, že formát souborů ODT je skvělý pro práci v sadě Open Office, ale je omezen při použití pro oficiální dokumenty – zejména proto, že mnoho uživatelů nemůže otevřít nebo kompromitovat soubory Open Office je. Pomocí několika jednoduchých kroků a správného know-how můžete snadno převádět objemný ODT do souborů PDF.

Proto byste měli konvertovat dokumenty ODT do formátu PDF

Vždy byste měli formátovat oficiální dokumenty, akademické dokumenty, účty a pokračovat tak, aby vypadaly stejně na každém zobrazeném zařízení. Vyžaduje to formátování dokumentů ve formátu PDF, protože soubor je prakticky virtuálním výrazem . To má ještě jednu výhodu, protože bez dalšího upozornění již dokument nelze editovat – s výjimkou speciálních polí formuláře. PDF soubory jsou dobře čitelné, neměnné soubory s pevným rozložením a pro mnoho oficiálních účelů byste měli preferovat tento formát. Kromě toho, protože PDF je velmi běžný a otevřený formát, uživatelé nebudou mít žádné problémy se otevíráním, bez ohledu na to, zda používáte Windows, Linux nebo Mac OS. Dokonce i smartphony a tablety dokáží otevřít dokumenty PDF již z operačního systému a obvykle nevyžadují žádný další software. Samozřejmě budete potřebovat jiný formát souborů pro vaši práci, pro aplikaci Word standardní formát je DOCX, pro open-source Open Office je přípona formátu ODT. Pro práci v Open Office ODT uloží všechna formátování a vypadá stejně ve všech počítačích (za předpokladu, že každý uživatel má stejné číslo verze Open Office). Otevírání dalších zařízení však může být obtížné, ne každá verze aplikace Word nebo Pages dokáže přečíst dokumenty ODT a rozvržení se často mění podle programu. Pro bezchybnou čitelnost na všech zařízeních se nemůžete vyhnout převodu z ODT na PDF, ale to je celkem jednoduché.

Po stisknutí tlačítka, virtuální tiskárny nebo v online formuláři

Nejjednodušší způsob, jak převést ODT na PDF přímo z Open Office, je přímo v panelu nabídek. Za předpokladu, že jste je neupravili ručně, tlačítko PDF se nachází vedle ikony tisku na liště nabídek. Po stisknutí tlačítka se otevře pole formuláře, vše, co musíte udělat, je vybrat umístění a kvalitu a Open Office vytvoří soubor PDF, který zachová celé rozložení. Virtuální tiskárna vytvoří soubor PDF z dokumentu ODT tak, že systém vydá skutečný tisk. Vzhledem k tomu, že soubor ve formátu PDF není nic jiného než virtuální výraz, vytvoří to soubor lakomatizovaný. Existují různé programy, ale nejprve je musíte nainstalovat do počítače. Mac OS X také nabízí tuto možnost z kontextové nabídky Print, která funguje skvěle na téměř všech programech Mac, ale má své problémy. Odkazy z obsahu do odpovídajících kapitol, nadpisů a podpoložek nefungují v této formě konverze. Tato forma formátování je však zvláště žádoucí pro akademickou práci a delší texty. Velmi jednoduchý a rychlý způsob, jak převést soubory ODT, je online konvertor. prevod-souboru.cz nabízí jednoduchý on-line formulář, ve kterém je načten soubor ODT, poté je ready-made PDF připraven ke stažení. To funguje bez nutnosti nejprve otevřít Open Office a pomůže i v případě, že potřebujete převést ODT z vašeho smartphonu pro rychlé online doručení. To vám umožní jednoduše, snadno a snadno převádět soubory ODT nezávisle na zařízení a softwaru.

Rychlá cesta k oficiální připoutanosti

Soubory PDF jsou nejlepším způsobem, jak odeslat oficiální dokumenty, jako jsou například životopisy, důležité dokumenty nebo práce. Snadno se vytváří z Open Office, je to snadné a online konvertory vám také umožňují kdykoli převést dokumenty Open Office. Zvláště když to musí být rychlé.

0.0/10(0 Stimmen)

Anleitung: ODT in PDF online konvertieren

Anleitung ODT Dateien online in PDF konvertieren
  1. Umzuwandelnde ODT-Datei auswählen
  2. Ziel-Dateityp prüfen und ggf. ändern
  3. Button "Umwandlung starten" wählen
  4. Fertig! Der Download startet auf der nächsten Seite

Hier geht es zur ausführlichen Anleitung

Folgende Konvertierungen sind derzeit mit ODT Dateien möglich:

Alle Converter und Umwandler

Informationen zu den Dateiformaten bei der Umwandlung von ODT to PDF

Von: ODT

Das Format ODT gehört zur Gruppe der „OpenDocument Formate“ und ist ein offenes Format für Textdateien. ODT Dateien sind das Standardformat für Textdokumente die mit OpenOffice oder LibreOffice erstellt werden. Die Microsoftvariante dieses Formates i …

Dateiendung: .odt
Mehr Informationen und Umwandler für ODT

Nach: PDF

PDF Dateien sind die erste Wahl, wenn es um Austausch von Dokumenten geht. Daher hat sich dieses Format zum Standard für Bewerbungen, Lebensläufe, wissenschaftliche Arbeiten, ganze Bücher (eBooks) und vieles mehr entwickelt. Das PDF Format wurde 1 …

Dateiendung: .pdf
Mehr Informationen und Umwandler für PDF

Video-Anleitung: ODT do PDF

Online-Umwandeln.de ist ein Service zur Konvertierung von einem Dateityp zum Nächsten. Wir gehen vertraulich mit den Daten unserer Kunden um und bieten die Möglichkeit online und ohne Anmeldung Dateien umzuwandeln. Da die Umwandlung im Browser stattfindet, ist es auch egal ob du Mac OS, Windows, oder Linux benutzt. Alle Funktionen von Online-Umwandeln.de sind ohne Installation online verfügbar. Die umgewandelten Dateien sind immer auf der gleichen, hohen Qualität - und selbstverständlich auch ohne Wasserzeichen.

Keine Kommentare

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

 
X