PNG do JPG

Konvertovat online a zdarma PNG do JPG

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .png do .jpg
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Jednoduše převedete grafiku PNG na formát JPG

Formát souboru png je vynikající formát pro přenos grafiky nebo obrázků bez ztráty. Zvláště v designu Portable Network Graphics je nepostradatelné, ale png obrázek není okamžitě čitelný pro všechny. Proto je někdy nutné převést png na jpg, zejména před odesláním e-mailů nebo před sloučením do dokumentů, je to důležitý krok k dosažení snadnějšího zpracování obrazových souborů.

Rozdíly PNG a JPG

Pro návrháře je png velmi oblíbený ze dvou jednoduchých důvodů: tento souborový formát nabízí nejen poměrně malé velikosti souborů, ale i průhledné mapy. To je mimořádně užitečné při integraci log nebo vodoznaků. To vše však není vždy doporučeno pro rychlé dodání obrazu, protože soubory png jsou stále poměrně velké. Kromě toho možná nebudete chtít dát každému příjemci příležitost použít soubor png včetně průhledných fólií. Například png loga mohou být pohodlně použity jako e-mailové podpisy pomocí formátu převodu do formátu jpg nebo několik návrhů loga je odesláno ke schválení zákazníkem jako jpg. Také pro rychlé prohlížení na cestách v telefonu je často pohodlnější přístup k rychlým souborům jpg. Zvláště webové stránky jako Facebook nebo Twitter jsou mnohem lepší a rychlejší při práci s jpg soubory.

Převést PNG na JPG online

Pokud vytvoříte soubory PNG ve vašem počítači, můžete je již při exportu z aplikací Photoshop, Illustrator nebo Pixelmator změnit. Na druhou stranu, pokud vytvoříte soubory png pomocí snímků obrazovky na počítačích Mac, jejich změna velikosti před exportem je sotva možná. Bez přechodu na složitý a velký program pro úpravu obrázků se konverze bez on-line konvertoru stává obtížným. Zvláštní konvertory musí být nejprve nainstalovány a vyžadovat další výpočetní výkon. S prevod-souboru.cz je to s několika kliknutími a je také zcela zdarma. Musíte pouze nahrát png a soubor bude výstup ve formátu jpg pro snadnou přepravu a lepší manipulaci. Formát png může být extrémně flexibilní a nabízí všestranné způsoby použití jako logo nebo překryv, především díky průhledným fóliím. Pro rychlou přepravu a bezpečnou kompatibilitu na všech zařízeních je však nutné převést png na jpg. Protože to zajistí malou velikost souboru a kompatibilitu všech zařízení. A protože jpg soubory jsou mnohem jednodušší ke kompresi a nemají průhlednost ve formě integrovaného alfa kanálu, jsou tyto obrazové soubory mnohem vhodnější pro přepravu.

9.1/10(40 hlasy)

V současné době podporujeme následující konverze se soubory PNG:

Všechny konvertory

Informace o příponách pro konverzi z PNG na JPG

Z: PNG

.Png ( Portable Network Graphics ) soubory jsou komprimované soubory bez ztráty. PNG podporuje podobně jako .gif a na rozdíl od .jpeg také průhledné fólie na obrázku. .PNG soubory jsou obvykle ve fotkách mnohem větší než ve formátu .JPG (komprimovaně …

Přípona souboru: .png
Další informace a konvertory pro PNG

Do: JPG

JPG je datový formát pro ukládání obrazových informací do souboru. Byl definován v roce 1992 skupinou Joint Photographic Experts Group a od té doby se těší četným a stálým pokrokům. Informace o obrázcích nemusí nutně obsahovat ilustrativní obsah, ale …

Přípona souboru: .jpg
Další informace a konvertory pro JPG

Výukové video PNG do JPG

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *