AVI do MP4

Konvertovat online a zdarma AVI do MP4

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .avi do .mp4
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Soubory AVI (Audio Video Interleave) jsou tzv. Kontejnerové formáty pro audio, video a textový obsah. Formát AVI byl v roce 1992 vyvinut systémem Windows pro přehrávání audiovizuálních dat v operačním systému a původně sloužil jako rozšíření formátu souboru pro výměnu zdrojů (RIFF).

Soubory AVI se dnes používají především k zobrazení videa ve standardním rozlišení v počítači. Soubory .divx softwaru DivX (verze 3 až 6) jsou například založeny na kontejnerech AVI. Zařízení, která mají tento nainstalovaný software, tedy mohou přehrávat odpovídající obsah. Mnoho dalších multimediálních programů, stejně jako mnoho DVD přehrávačů, nyní zpracovává formát AVI. Jelikož však jednotlivé texty, videa a zvukové stopy mohou být různě šifrovány, během přehrávání se někdy vyskytují problémy. Například v AVI neexistuje standardizovaný poměr stran, což může způsobit posun v přehrávání. Kromě toho není zobrazení titulků ve formátu AVI příliš dobré. Snímky jako titulky nelze vytisknout.

Z tohoto důvodu může být užitečné převést soubory z AVI na MP4. Soubory MP4 mohou obsahovat také multimediální obsah: Kromě zvuku, videa a textu, ale také titulků lze uložit i 2D a 3D grafiku. Další výhoda: Na rozdíl od formátu AVI, formát MP4 podle ISO / IEC 14496-12 a -14 je certifikován MPEG (Moving Picture Experts Group) a stal se standardem pro soubory MPEG-4. Při použití obou formátů je třeba vždy věnovat pozornost: Vzhledem k tomu, že formát MP4 a AVI je formát kontejneru, přípona souboru .mp4 neumožňuje žádné závěry o obsahu jako přípona souboru .avi.

Pro převedení AVI na MP4 obvykle potřebujete multimediální software. Díky prevod-souboru.cz ale obsah AVI v MP4 může být snadno a bez registrace zdarma, rychle a bezplatně.

Testujte měnič okamžitě! Stačí nahrát soubor a převést jej z AVI na MP4 jedním kliknutím. Po několika sekundách je obsah k dispozici ke stažení v novém formátu.

8.5/10(35 hlasy)

V současné době podporujeme následující konverze se soubory AVI:

Všechny konvertory

Informace o příponách pro konverzi z AVI na MP4

Z: AVI

Formát souboru AVI je formát kontejneru vyvinutý společností Microsoft pro audio a video soubory. Zkratka znamená AVI A udio V ideo I nterleave, což znamená tolik jako „integrace zvukových a obrazových dat“ a je popisem technického zázemí. Vzhledem k …

Přípona souboru: .avi
Další informace a konvertory pro AVI

Do: MP4

MP4 je formát kontejneru, který může obsahovat multimediální obsah, jako jsou například video a audio stopy, grafika, 2D a 3D animace, texty s podtitulky, interaktivní aplikace ve formě menu a mnoho dalšího. Přes silnou kompresi má soubor ve formátu …

Přípona souboru: .mp4
Další informace a konvertory pro MP4

Výukové video AVI do MP4

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *