RTF do PDF

Konvertovat online a zdarma RTF do PDF

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .rtf do .pdf
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Soubory RTF (RTF) jsou textové soubory vytvořené například pomocí aplikace Wordpad v systému Microsoft Windows. S převod-souboru.cz soubory RTF lze snadno převést na známý formát .PDF. RTF dokumenty jsou nyní mezi exotičtějšími textovými dokumenty na internetu a to je také způsobeno rozsáhlým používáním bezplatných kancelářských sad. RTF (nebo soubory s bohatým textem) patří mezi hlavní kameny sítě a byly již zavedeny v roce 1987 jako univerzální formát textu. Bezprahová komunikace konce osmdesátých let je dnes více než nepříjemná, proto vám chceme ukázat, jak převést na převod-souboru.cz RTF do PDF. RTF je ve skutečnosti alternativou k Word, Pages nebo Dokumentům Google u starších počítačů, protože dokumenty RTF mohou být také otevřeny bez speciálního programu pro zpracování textu. Operační systémy byly schopny psát a číst RTF po celá desetiletí. Chvíli to byla skvělá alternativa k posílání krátkých poznámek nebo odkazů, protože RTF je čistý a tedy velmi malý textový soubor. A pro tento soubor je formátování volitelné. Pokud jste právě hledali dlouhý neformátovaný text, byl tento formát ideální pro ukládání šířky pásma. Ale před odesláním RTF dnes byste měli definitivně převést RTF na PDF. Protože mezitím příjem RTF mnoho uživatelů by měl být spíše podezřelý, zejména proto, že textový editor, ve kterém například Apple spolupracuje s RTF, se podobá editoru pro systém. A pro psaní a odesílání souborů .doc jednoduše převládaly, protože nejsou dostupné pouze pro média, ale také obsahují formátování, jako je velikost a typ písma. Navíc od Dokumentů Google má každý počítač s přístupem k internetu přístup k softwaru pro zpracování textu. Pokud máte stále dokumenty RTF ve vašem počítači, měli byste je převést na PDF pro lepší zacházení. Tak budou vaše starší textové dokumenty budoucnosti důvěrné. Můžete také přehrávat soubory PDF ve čtečkách nebo na smartphonu a číst je kdykoli.

Převést RTF online do dokumentů PDF

Převod formátu RTF na PDF je z dobrých důvodů nejen dobrým nápadem, ale také proto, že pomáhá předejít přepsání dat. Ve formátu PDF bude pro vás nebo příjemci vašich souborů obtížné upravit textová data. Na prevod-souboru.cz můžete snadno převést vaše RTF do PDF bez stahování. Dokonce i když stále používáte formát RTF k psaní krátkých poznámek, to dává smysl. S pomocí dokumentů PDF můžete vytvořit databázi, která je důvěrná pro budoucnost, a dokonce archivovat krátké poznámky. Zvláště pokud chcete vytvořit své bohaté textové soubory oficiální (například životopis nebo účet), měli byste určitě převést na PDF.

10.0/10(5 hlasy)

V současné době podporujeme následující konverze se soubory RTF:

Všechny konvertory

Informace o příponách pro konverzi z RTF na PDF

Z: RTF

Formát RTF byl představen v roce 1987 společností Microsoft. RTF znamená formát RTF , je souborový formát pro formátované textové soubory, a proto může na rozdíl od .txt obsahovat také formátování. V systému Windows lze soubory RTF otevírat a upravov …

Přípona souboru: .rtf
Další informace a konvertory pro RTF

Do: PDF

Soubory PDF jsou první volbou, pokud jde o výměnu dokumentů. Proto se tento formát stal standardem pro aplikace, životopisy, akademické dokumenty, celé knihy (eKnihy) a mnoho dalšího. Formát PDF byl vyvinut společností Adobe v roce 1993 a je určen k …

Přípona souboru: .pdf
Další informace a konvertory pro PDF

Výukové video RTF do PDF

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *