Komprimujte PDF

Zmenšit PDF nyní zdarma a online!

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Když soubory PDF obsahují obrázky, někdy jsou velmi velké. S prevod-souboru.cz mohou pdf soubory snadno změnit velikost: Nahrajte svůj soubor a zvolte hodnotu dpi. 150 dpi by mělo stačit pro většinu použití, pokud potřebujete podrobnější pdf, měli byste se rozhodnout pro 300 dpi nebo více. Ale mějte na paměti: čím více DPI (bodů na palec) má váš soubor PDF, tím větší je.

Kdykoli je váš soubor PDF příliš velký na odeslání poštou nebo je příliš velký na nahrání, zmenšení vašeho souboru PDF může být tou nejlepší volbou. Většina souborů PDF lze zmenšit na polovinu jejich velikosti – nebo dokonce méně. Pokud jsou skutečně velké a obsahují méně stránek, je pravděpodobné, že váš soubor PDF obsahuje obrázky, které lze komprimovat pomocí naší služby na prevod-souboru.cz.

5.5/10(12 hlasy)

Výukové video Komprimujte PDF

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *