TIF do PDF

Konvertovat online a zdarma TIF do PDF

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .tif do .pdf
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Soubory .TIF jsou obrazové soubory – například ze skenovaných dokumentů. Na rozdíl od jiných obrazových formátů, jako jsou .jpeg nebo .png, soubor TIF může také obsahovat několik stránek – stejně jako dokument .pdf. Chcete-li převést TIF na PDF, postupujte takto: 1.) Nahrajte svůj dokument .tif nebo .tiff kliknutím na „Choose file“. 2.) Jako cílový formát vyberte .pdf 3.) Klikněte na „Zahájit převod“ a začne převádění z tif do pdf 4.) Stáhněte si převedený dokument .pdf na stránku stahování, pokud máte více souborů .tif v jednom. Chcete-li sloučit pdf, použijte nástroj pro více souborů uprostřed této stránky.

Vytvářejte objemné soubory tif do kompaktních obrázků jpg – zdarma a bez stahování

Formát označeného obrazového souboru se stal méně populárním formátem pro ukládání obrazových souborů – i když se stále používá při tisku. Mnoho DSLR je také schopno vydávat soubory TIF (také TIFF). Tif je pro tisk tak oblíbený, protože podporuje azurově žlutý, purpurový barevný model, a proto jej lze tiskárnami reprodukovat barevně. Pro pohodlné odesílání však doporučujeme převést formát do formátu PDF , což je mnohem běžnější formát pro výměnu souborů, který lze přečíst na jakémkoli moderním zařízení.

Převod souborů TIF z digitálního fotoaparátu

Formát tif je populární formát pro obrázky s 32bitovou barevnou hloubkou, a proto se používá při jednání s RAW kamery. Kamkoli potřebujete nejvyšší možnou kvalitu zpracování, vám soubor TIF zaručuje plnou flexibilitu. Protože obraz TIF nemá tak extrémní ztrátu kvality jako jpg, je soubor také mnohokrát větší. To však má také své nevýhody: obrázky TIF jsou velké a objemné, zejména při manipulaci se soubory. Mnoho starších počítačů trvá jejich zobrazení pouze několik sekund a hromadné odesílání souborů tif je nemožné. Proto je nutné soubory před odesláním naformátovat. Soubory tif nejsou samy o sobě jednotným formátem, protože pro specifikace existují různé standardy. Pro jednoduchou výměnu je zde dobrý příklad: pdf – pokud převedete tif na pdf, můžete si obrázky přečíst na jakémkoli zařízení. Soubory PDF jsou oblíbené jako faktury, aplikace nebo dokumenty, protože příjemci nemohou snadno provést změny v pdf. Například, pokud chcete, aby si zákazník vybral z obrázků TIF nebo poslal nejlepší snímky vaší kamery vašemu manželovi ke krátkému posouzení, měli byste převést tif do formátu pdf a umožnit pohodlnou přepravu. Převod z formátu TIFF na PDF také usnadňuje prohlížení v čtečkách, jako jsou Acrobat Reader, Preview nebo iBooks. Obzvláště soubory TIF jsou tak objemné, že při jejich převodu existují potíže. S online převodníkem můžete snadno nahrát soubory TIFF a převést je do formátu PDF bez instalace. Díky tomu jsou vaše obrázky snadno prohlížitelné a zpracovatelné a obtížné je upravovat. Díky online převaděčům můžete převádět vaše větší obrazové soubory z fotoaparátu Tiff do formátu PDF velmi rychle a pomocí několika kliknutí a připravit je na snadné doručení nebo nahrání. Koneckonců, formát jpg je mnohem běžnější, kompaktnější a snadněji se používá.

9.8/10(5 hlasy)

V současné době podporujeme následující konverze se soubory TIF:

Všechny konvertory

Informace o příponách pro konverzi z TIF na PDF

Z: TIF

Formát souboru TIFF nebo TIF je formát výměny souborů používaný jak v tiskových, tak v digitálních fotoaparátech. TIF je zkratka pro Tagged Image File a je napsána jako kratší verze Tagged Image File Format (TIFF), ale neexistují žádné podstatné rozd …

Přípona souboru: .tif
Další informace a konvertory pro TIF

Do: PDF

Soubory PDF jsou první volbou, pokud jde o výměnu dokumentů. Proto se tento formát stal standardem pro aplikace, životopisy, akademické dokumenty, celé knihy (eKnihy) a mnoho dalšího. Formát PDF byl vyvinut společností Adobe v roce 1993 a je určen k …

Přípona souboru: .pdf
Další informace a konvertory pro PDF

Výukové video TIF do PDF

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *