PSD do PDF

Konvertovat online a zdarma PSD do PDF

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .psd do .pdf
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Formát souboru PSD je běžný standardní souborový formát známého softwaru pro úpravy obrázků "Adobe Photoshop". Tento formát umožňuje další úpravy obrazových souborů pomocí aplikace Adobe Photoshop, ale může být také otevřen (téměř) pouze stejným softwarem. Problém nastává, pokud nemáte tento software k dispozici, ale stále se chcete podívat na takový soubor. Formát souboru ve formátu PDF (Portable Document Format) je souborový formát vytvořený pro co nejširší přístup k dokumentům. Vzhledem k tomu, že tyto soubory lze číst téměř jakýmkoli počítačem, tabletem, čtečkou elektronických knih nebo mobilním telefonem, je často používán jako výchozí formát v jakékoli výměně souborů, aby se zajistilo, že příjemce může zobrazit soubor. Soubor .pdf může obsahovat texty, obrázky nebo směs obou. Převod souboru PSD do souboru PDF může tedy nabídnout velmi širokou škálu výhod:

  • Soubor může být k dispozici příjemci bez nutnosti drahého nebo speciálního softwaru (v tomto případě Adobe Photoshop).
  • Soubor lze prohlížet téměř na všech mobilních zařízeních, jako jsou čtečky elektronických knih, tablety nebo mobilní telefony.
  • Při výměně e-mailu s veřejnými institucemi nebo společnostmi jsou soubory PDF standardní.
  • Soubor může být nabízen ve formátu lépe než stahování na internetu.
  • Soubor nemůže být později falzifikován nebo upraven.
  • Soubor je chráněn proti virům a již nepředstavuje bezpečnostní riziko.

Tradičně je převedení souboru PSD do souboru PDF komplikované. Nejprve potřebujete aplikaci Adobe Photoshop pro konverzi, ve které soubor otevřete a uložíte jej jako obrazový soubor. Poté musí být obrazový soubor znovu konvertován relativně nepohodlným způsobem, aby se dostal do formátu PDF. Software Photoshop je drahý a většina počítačových uživatelů ho nemá – takže konverze selže v prvním kroku. Profesionální náprava je poskytována online převodníkem, pomocí kterého můžete včas převést PDF do formátu PDF online. Kvůli jednoduchému a nekomplikovanému provozu nejsou nutné žádné předchozí znalosti. Volné použití vám ušetří veškeré náklady, které by musely být vynaloženy na jakýkoli software, a konverze funguje během několika vteřin bez zvláštních objížďků.

7.8/10(4 hlasy)

V současné době podporujeme následující konverze se soubory PSD:

Všechny konvertory

Informace o příponách pro konverzi z PSD na PDF

Z: PSD

Profesionální software pro úpravy obrázků Photoshop ukládá soubory ve formátu PSD, Photoshop Document. Tyto soubory umožňují uložení všech pracovních kroků a úrovní a poskytují tak bezstratový přístup ke všem pracím na dokumentu. Zpravidla by měla bý …

Přípona souboru: .psd
Další informace a konvertory pro PSD

Do: PDF

Soubory PDF jsou první volbou, pokud jde o výměnu dokumentů. Proto se tento formát stal standardem pro aplikace, životopisy, akademické dokumenty, celé knihy (eKnihy) a mnoho dalšího. Formát PDF byl vyvinut společností Adobe v roce 1993 a je určen k …

Přípona souboru: .pdf
Další informace a konvertory pro PDF

Výukové video PSD do PDF

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *