BMP do JPG

Konvertovat online a zdarma BMP do JPG

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .bmp do .jpg
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Již ve Windows 3.0 byla představena bitová mapa formátu, která byla v roce 1990. Bitmapy jsou rozpoznatelné rozšířením BMP a mezitím formát je poměrně zastaralý – a proto je prospěšná konverze BMP na JPG. Kromě toho je bitmapový formát na Internetu jen stěží používán, protože soubory jsou zbytečně velké. Ukážeme vám, jak pomocí souboru prevod-souboru.cz převést bitmapové soubory do obrázkových souborů JPG s jediným nahráním. V grafickém softwaru není manipulace s bitmapovými soubory problém, programy jako Photoshop nebo GIMP se mohou nativně zabývat soubory BMP. Opět však může dojít k menším zpožděním nebo obtížím při zpracování. I když bitmapy mají technicky poměrně jednoduchý design, barevná hloubka 16 nebo 32 bitů na pixel nabízí prostor pro extrémní množství dat. Obzvláště pomalejší počítače mají problémy se schopností zobrazovat tato data ještě efektivněji. Pro práci na internetu, nahrávání na stránky jako Facebook nebo Twitter, odesílání e-mailem nebo pouze ukládání do tablet smartphone, byste měli absolutně převést bitmapy.

Jednoduché a rychlé – jak vytvářet bitmapy JPG

Zde má smysl převést z BMP na JPG. Ačkoli JPG je vysoce komprimovaný formát, ale je to standardní obraz v síti. Od smartphonů až po high-end počítače může libovolné zařízení pracovat s formáty JPG a kamery se obvykle ukládají ve formátu JPG. JPG jsou preferovány mnoha webovými stránkami a jsou ideální přílohou e-mailu. Dokonce i při integraci JPG do dokumentů aplikace Word nejsou žádné zbytečné množství dat. Zatímco můžete snadno vytvářet bitmapy ve formátu JPG pomocí softwaru pro úpravy obrázků, tento přístup není vždy nejschopnější. Na jedné straně to funguje lépe s malými bitmapami, na druhou stranu potřebujete software na prvním místě. Převod BMP na JPG s prevod-souboru.cz funguje rychleji a bez jakéhokoliv stahování – stačí nahrát soubor BMP zde a na pozadí je převeden, získáte snímek ve formátu JPG sníženém velikostí ke stažení.

8.6/10(7 hlasy)

V současné době podporujeme následující konverze se soubory BMP:

Všechny konvertory

Informace o příponách pro konverzi z BMP na JPG

Z: BMP

Dvourozměrná rastrová grafická bitmapa pochází od roku 1990. Byl představen systémem Windows 3.0 a je nyní v 5. verzi. Nicméně soubory BMP 4. a 5. generace jsou extrémně vzácné. Bitmapová verze systému Windows používá hloubky barev až 32 bitů na pixe …

Přípona souboru: .bmp
Další informace a konvertory pro BMP

Do: JPG

JPG je datový formát pro ukládání obrazových informací do souboru. Byl definován v roce 1992 skupinou Joint Photographic Experts Group a od té doby se těší četným a stálým pokrokům. Informace o obrázcích nemusí nutně obsahovat ilustrativní obsah, ale …

Přípona souboru: .jpg
Další informace a konvertory pro JPG

Výukové video BMP do JPG

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *