BMP do JPG

Jetzt kostenlos und online BMP do JPG umwandeln!

  Datei wählen
Hochgeladener Dateityp:
Dateityp wählen:

Umwandeln in nur 3 Schritten

  1. Datei hochladen
  2. Ziel Dateityp wählen
  3. Datei herunterladen
.bmp in jpg umwandeln
Ihre Daten werden sicher und verschlüsselt übertragen!
Hinweise zum Datenschutz
Online-Umwandeln.de zu den Favoriten hinzufügen?
Anzeige:

Již ve Windows 3.0 byla představena bitová mapa formátu, která byla v roce 1990. Bitmapy jsou rozpoznatelné rozšířením BMP a mezitím formát je poměrně zastaralý – a proto je prospěšná konverze BMP na JPG. Kromě toho je bitmapový formát na Internetu jen stěží používán, protože soubory jsou zbytečně velké. Ukážeme vám, jak pomocí souboru prevod-souboru.cz převést bitmapové soubory do obrázkových souborů JPG s jediným nahráním. V grafickém softwaru není manipulace s bitmapovými soubory problém, programy jako Photoshop nebo GIMP se mohou nativně zabývat soubory BMP. Opět však může dojít k menším zpožděním nebo obtížím při zpracování. I když bitmapy mají technicky poměrně jednoduchý design, barevná hloubka 16 nebo 32 bitů na pixel nabízí prostor pro extrémní množství dat. Obzvláště pomalejší počítače mají problémy se schopností zobrazovat tato data ještě efektivněji. Pro práci na internetu, nahrávání na stránky jako Facebook nebo Twitter, odesílání e-mailem nebo pouze ukládání do tablet smartphone, byste měli absolutně převést bitmapy.

Jednoduché a rychlé – jak vytvářet bitmapy JPG

Zde má smysl převést z BMP na JPG. Ačkoli JPG je vysoce komprimovaný formát, ale je to standardní obraz v síti. Od smartphonů až po high-end počítače může libovolné zařízení pracovat s formáty JPG a kamery se obvykle ukládají ve formátu JPG. JPG jsou preferovány mnoha webovými stránkami a jsou ideální přílohou e-mailu. Dokonce i při integraci JPG do dokumentů aplikace Word nejsou žádné zbytečné množství dat. Zatímco můžete snadno vytvářet bitmapy ve formátu JPG pomocí softwaru pro úpravy obrázků, tento přístup není vždy nejschopnější. Na jedné straně to funguje lépe s malými bitmapami, na druhou stranu potřebujete software na prvním místě. Převod BMP na JPG s prevod-souboru.cz funguje rychleji a bez jakéhokoliv stahování – stačí nahrát soubor BMP zde a na pozadí je převeden, získáte snímek ve formátu JPG sníženém velikostí ke stažení.

0.0/10(0 Stimmen)

Folgende Konvertierungen sind derzeit mit BMP Dateien möglich:

Alle Converter und Umwandler

Informationen zu den Dateiformaten bei der Umwandlung von BMP to JPG

Von: BMP

Die zweidimensionale Rastergrafik Bitmap gibt es bereits seit dem Jahre 1990. Sie wurde mit Windows 3.0 eingeführt und befindet sich inzwischen in der 5. Version. Allerdings kommen BMP-Dateien der 4. und 5. Generation nur höchst selten vor. Das Wind …

Dateiendung: .bmp
Mehr Informationen und Umwandler für BMP

Nach: JPG

JPG ist ein Datenformat zur Speicherung von Bildinformationen in einer Datei. Es wurde 1992 von der Joint Photographic Experts Group definiert und erfreut sich seitdem zahlreichen und stetigen Weiterentwicklungen. Die Bildinformationen müssen dabei n …

Dateiendung: .jpg
Mehr Informationen und Umwandler für JPG

Video-Anleitung: BMP do JPG

Online-Umwandeln.de ist ein Service zur Konvertierung von einem Dateityp zum Nächsten. Wir gehen vertraulich mit den Daten unserer Kunden um und bieten die Möglichkeit online und ohne Anmeldung Dateien umzuwandeln. Da die Umwandlung im Browser stattfindet, ist es auch egal ob du Mac OS, Windows, oder Linux benutzt. Alle Funktionen von Online-Umwandeln.de sind ohne Installation online verfügbar. Die umgewandelten Dateien sind immer auf der gleichen, hohen Qualität - und selbstverständlich auch ohne Wasserzeichen.

Keine Kommentare

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

 
X