AI do JPG

Konvertovat online a zdarma AI do JPG

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .ai do .jpg
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Soubory AI se vytvářejí pomocí placeného softwaru Adobe Illustrator. Chcete-li tyto soubory otevřít bez aplikace Illustrator, doporučujeme provést konverzi do formátu Jpg.

Je to tak snadné převést AI na JPG

  • Nahrajte soubor AI
  • Vyberte cílový formát (např. Jpg)
  • Klepněte na tlačítko Zahájit konverzi
  • Stažení se spustí na další stránce

Upozorňujeme, že při převodu do formátu .jpeg se ztratí průhlednost v obraze. Případně můžete jako cílový formát zvolit .png, pak bude průhlednost souboru .ai zachována během převodu. Tip: V poli "DPI" můžete vybrat rozlišení (a tedy velikost souboru) souboru .jpg. 150 dpi je dostatečné pro běžné použití na internetu, ale nejméně 300 dpi pro kvalitu tisku.

10.0/10(1 hlas)

Informace o příponách pro konverzi z AI na JPG

Z: AI

Formát .ai je vlastní formát souborů vyvinutý společností Adobe. Aplikace Adobe Illustrator se obvykle používá k otevírání a úpravě. Za účelem otevření souborů .ai zdarma je doporučena konverze do formátu .jpg, .png nebo .pdf, čímž je třeba poznamena …

Přípona souboru: .ai
Další informace a konvertory pro AI

Do: JPG

JPG je datový formát pro ukládání obrazových informací do souboru. Byl definován v roce 1992 skupinou Joint Photographic Experts Group a od té doby se těší četným a stálým pokrokům. Informace o obrázcích nemusí nutně obsahovat ilustrativní obsah, ale …

Přípona souboru: .jpg
Další informace a konvertory pro JPG

Výukové video AI do JPG

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *