WPS do PDF

Konvertovat online a zdarma WPS do PDF

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .wps do .pdf
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Formát WPS je nyní považován za jeden z exotických konců – takže pokud chcete snadno otevřít soubory ve formátu WPS, určitě byste měli WPS převést na pdf. Takže připravte formát souboru pro otevření na všech zařízeních a ujistěte se, že vaši příjemci jsou v obrazu toho, co posíláte. Jak převést WPS na pdf a proč konverze stojí ještě víc než v jiných formátech, najdete zde. Vzhledem k tomu, že WPS je zastaralý formát, mnoho počítačů a smartphonů vůbec nemůže číst text obsažený v souborech WPS vůbec. WPS pochází ze starší verze sady Microsoft Office Works, která byla po roce 2008 nahrazena verzí Office Starter. Chcete-li ji otevřít i na počítačích se systémem Windows, je vyžadován program Microsoft Word Viewer, u zařízení Mac a Linux byste měli mít ještě větší problémy. Pokud se jedná o soubor WPS, pravděpodobně pochází ze staršího počítače, který nezměnil systém téměř deset let. Nebo jste s produktem Microsoft Works spolupracovali až do roku 2008 a už si už nemusíte zvykat na staré soubory.

Chcete-li starší soubory Microsoft Works WPS převést na soubory PDF

V obou případech je logické, aby WPS byl převeden na formát PDF, který by umožňoval konzistentní čitelnost všech zařízení. Pokud chcete převést WPS na PDF, můžete snadno přistupovat k online konvertoru a převést soubory WPS na snadno čitelné pdf dokumenty bez stahování nebo skrytých nákladů. Převod-souboru.cz navíc ušetří od nákupu sady Microsoft Office. Pokud chcete zobrazit pouze starší dokumenty WPS, společnost Microsoft vám nabídne konvertor ke stažení – vyžaduje však nainstalovanou verzi aplikace Word. Zvláště pokud jste na cestách a potřebujete rychle převést soubory z WPS do PDF, prostě je přečtete, není to příliš praktické. Tady online konverze vám pomůže snadno a jednoduše: Nahrajete starší soubory WPS a poté přenést převedený PDF ke stažení. Formát PDF je běžný formát pro čtenáře a kvůli omezené možnosti psaní a manipulace je ideální pro životopisy, faktury, oficiální dokumenty a akademické dokumenty. WPS je zastaralý formát souboru a byl kompletně nahrazen docx. Dokonce i autorita Microsoft formát již nepoužívá, a tak se stává stále obtížnějším otevřením souborů WPS. Pokud jste obdrželi WPS e-mailem nebo jste se setkali s staršími soubory formátu na pevném disku, měli byste rychle převést WPS do formátu PDF online, abyste mohli zálohovat a archivovat soubory ve snadno čitelném formátu.

10.0/10(1 hlas)

V současné době podporujeme následující konverze se soubory WPS:

Všechny konvertory

Informace o příponách pro konverzi z WPS na PDF

Z: WPS

Soubory WPS jsou vytvořeny s Microsoft Works - starší levnější alternativou k Microsoft Office. Soubory WPS lze otevřít s novějšími verzemi Microsoft Office nebo Microsoft Word bez problémů. Chcete-li však otevřít soubory WPS se svobodnými programy, …

Přípona souboru: .wps
Další informace a konvertory pro WPS

Do: PDF

Soubory PDF jsou první volbou, pokud jde o výměnu dokumentů. Proto se tento formát stal standardem pro aplikace, životopisy, akademické dokumenty, celé knihy (eKnihy) a mnoho dalšího. Formát PDF byl vyvinut společností Adobe v roce 1993 a je určen k …

Přípona souboru: .pdf
Další informace a konvertory pro PDF

Výukové video WPS do PDF

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *