OXPS do PDF

Konvertovat online a zdarma OXPS do PDF

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .oxps do .pdf
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

.OXPS soubory jsou souborový formát vyvinutý společností Microsoft v soutěži s Adobe .pdf. Od verze 8 systému Windows (a tedy i systému Windows 10) byl použit nový formát .oxps namísto formátu .xps zavedeného v systému Windows XP. To je bohužel nekompatibilní s prohlížečem XPS zahrnutým v systému Windows 7. Také změna přípony souboru vede k neúspěchu, protože formáty jsou vzájemně nekompatibilní.

Převést OXPS na PDF online

Chcete-li však otevřít soubor .oxps se systémem Windows 7 nebo jiným operačním systémem, doporučujeme přejít na formát .pdf . To lze provést online a zdarma zde. Pokyny pro online konverzi .oxps do .pdf 1.) Nahrajte svůj .oxps dokument výše pomocí "Vybrat soubor" 2.) Zvolte svůj cílový formát (.pdf) 3.) Klikněte na "Start Conversion" se objeví na další stránce Převod z oxp do pdf je zdarma a bez registrace a vodoznaku!

8.0/10(10 hlasy)

V současné době podporujeme následující konverze se soubory OXPS:

Všechny konvertory

Informace o příponách pro konverzi z OXPS na PDF

Z: OXPS

Formát souboru OXPS je formát podobný formátu PDF pro dokumenty založené na struktuře rozložení v archivní podobě. Open XML Paper Specification je formát, ve kterém je uložen pevný rozvrh, včetně obrázků, a může tak být podle potřeby reprodukován aut …

Přípona souboru: .oxps
Další informace a konvertory pro OXPS

Do: PDF

Soubory PDF jsou první volbou, pokud jde o výměnu dokumentů. Proto se tento formát stal standardem pro aplikace, životopisy, akademické dokumenty, celé knihy (eKnihy) a mnoho dalšího. Formát PDF byl vyvinut společností Adobe v roce 1993 a je určen k …

Přípona souboru: .pdf
Další informace a konvertory pro PDF

Výukové video OXPS do PDF

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *