FLV do MP4

Konvertovat online a zdarma FLV do MP4

Nahraný typ souboru:
Vybrat typ souboru:

Konverze v pouhých třech krocích

  1. Nahrát soubor
  2. Zvolit cílový typ souboru
  3. Stáhnout soubor!
konvertovat .flv do .mp4
Vážíme si vašeho soukromí! Vaše připojení je zašifrováno 256 bity.
Zásady ochrany soukromí
Přidat záložku pro prevod-souboru.cz
Reklama:

Po dlouhou dobu bylo video Flash považováno za dominantní standard na internetu a platformy pro vysílání, jako je YouTube nebo Vimeo, používaly formát flv (Flash Video). Menší platformy dnes ještě používají videosekvence Flash, zatímco největší streamery již dlouho přešli na kódovaná videa HTML5. Flash je zásadní zranitelnost v prohlížečích, chytré telefony často nepodporují standard bez plug-inů a flv není zvláště účinný při manipulaci s výpočetní energií. To je důvod, proč se vyplatí převést flv na mp4, čímž se vaše videa zpřístupní. Jakou výhodu a jak ji můžete snadno udělat online, najdete zde.

Lepší kontejner – díky tomu je MPEG-4 všestranný

Standard MPEG-4 s příponou .mp4 je založen na formátu QuickTime společnosti Apple a je kompaktní kontejner pro mediální obsah. Obvykle jsou to videa, které jsou psány ve formátu MP4, ale také grafické a zvukové soubory mohou být k dispozici jako soubory mp4. Na rozdíl od toho je video formát Flash vytvořen pro domácí uživatele, zejména pokud ukládají videa z datových proudových platforem. Existuje celá řada plug-inů pro prohlížeč, v závislosti na platformě a vybrané metodě služby lze uložit soubor flv. To se může stát zejména u starších souborů v počítači a menších platforem. V prohlížeči byly soubory FLV jednou snadno reprodukovány, ale novější prohlížeče nyní většinou zablokují přehrávač Adobe Flash Player a hlásí prostřednictvím vyskakovací okna, když má stránka přístup k programu Flash. Nejen videa, ale také otravné bannery a malware se snaží získat přístup k vašemu počítači prostřednictvím Adobe Flash a mnoha slabých míst. Formát ve stylu QuickTime mp4 lze však snadno reprodukovat pomocí přehrávačů médií, a to i na smartphonech a tabletech.

Převedení FLV na mp4 – Tak funguje re-kódování

Existuje několik aplikací pro konverzi FLV na mp4, ale je třeba je instalovat na vašem počítači a bude vyžadovat, abyste vykonali konverzační práce. Navíc mnohé z těchto programů – typické pro software pro konverzi – nejsou nezbytně uživatelsky přívětivé. Koneckonců, tyto programy obvykle nabízejí více funkcí než rychlá konverze flv na mp4. online-konverter.com vám pomůže rychle a snadno vyvolat všechny požadované funkce kliknutím. Jediné, co musíte udělat, je nahrát video flv na online-konverter.com a pak jednoduše stáhnout soubor mp4. To funguje i z méně výkonných zařízení, protože výpočetní výkon je externě. Vše, co musíte udělat, je dostatek paměti pro stažení v počítači.

Zhotovte videa v budoucnosti

Formát flv již nepracuje na všech zařízeních a pokud zákazníci, přátelé nebo obchodní partneři musí aktivovat plug-in pokaždé a načíst aktualizaci, nevytvoří dobrý dojem. Jako MP4 však můžete snadno posílat videa. Sdílejte připomenutí nebo zobrazte to, co vy a vaše podnikání můžete dělat v pohybu. A v neposlední řadě budete potřebovat videa mp4, i když chcete sdílet filmy zpět na platformách, jako je YouTube nebo Vimeo. Vzhledem k tomu, že šíření flv klesá, převádějte videa snadno a zdarma online a využívejte všestranný formát mp4.

10.0/10(7 hlasy)

V současné době podporujeme následující konverze se soubory FLV:

Všechny konvertory

Informace o příponách pro konverzi z FLV na MP4

Z: FLV

Popel V Formát ideo FL je, jak už název napovídá, systém založený na formátu Adobe Flash Video, které byly speciálně široce obíhal na internetu. Vzhledem k tomu, že se nachází v blízkosti aplikace Flash, může být formát FLV také vložen do souborů Fla …

Přípona souboru: .flv
Další informace a konvertory pro FLV

Do: MP4

MP4 je formát kontejneru, který může obsahovat multimediální obsah, jako jsou například video a audio stopy, grafika, 2D a 3D animace, texty s podtitulky, interaktivní aplikace ve formě menu a mnoho dalšího. Přes silnou kompresi má soubor ve formátu …

Přípona souboru: .mp4
Další informace a konvertory pro MP4

Výukové video FLV do MP4

Prevod-souboru.cz je služba pro převod souborů z jednoho typu na jiný. Máme starost o vaše soukromí a také o vaše soubory. Součástí toho je, že na prevod-souboru.cz není požadována registrace. Protože nabízíme službu v prohlížeči, nezáleží na tom, zda používáte systém Windows, Apple OS X nebo Linux. Vaše výsledky konverzí budou vždy stejné, velmi kvalitní a samozřejmě bez vodoznaků.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *