WPS do PDF

Jetzt kostenlos und online WPS do PDF umwandeln!

  Datei wählen
Hochgeladener Dateityp:
Dateityp wählen:

Umwandeln in nur 3 Schritten

  1. Datei hochladen
  2. Ziel Dateityp wählen
  3. Datei herunterladen
.wps in pdf umwandeln
Ihre Daten werden sicher und verschlüsselt übertragen!
Hinweise zum Datenschutz
Online-Umwandeln.de zu den Favoriten hinzufügen?
Anzeige:

Formát WPS je nyní považován za jeden z exotických konců – takže pokud chcete snadno otevřít soubory ve formátu WPS, určitě byste měli WPS převést na pdf. Takže připravte formát souboru pro otevření na všech zařízeních a ujistěte se, že vaši příjemci jsou v obrazu toho, co posíláte. Jak převést WPS na pdf a proč konverze stojí ještě víc než v jiných formátech, najdete zde. Vzhledem k tomu, že WPS je zastaralý formát, mnoho počítačů a smartphonů vůbec nemůže číst text obsažený v souborech WPS vůbec. WPS pochází ze starší verze sady Microsoft Office Works, která byla po roce 2008 nahrazena verzí Office Starter. Chcete-li ji otevřít i na počítačích se systémem Windows, je vyžadován program Microsoft Word Viewer, u zařízení Mac a Linux byste měli mít ještě větší problémy. Pokud se jedná o soubor WPS, pravděpodobně pochází ze staršího počítače, který nezměnil systém téměř deset let. Nebo jste s produktem Microsoft Works spolupracovali až do roku 2008 a už si už nemusíte zvykat na staré soubory.

Chcete-li starší soubory Microsoft Works WPS převést na soubory PDF

V obou případech je logické, aby WPS byl převeden na formát PDF, který by umožňoval konzistentní čitelnost všech zařízení. Pokud chcete převést WPS na PDF, můžete snadno přistupovat k online konvertoru a převést soubory WPS na snadno čitelné pdf dokumenty bez stahování nebo skrytých nákladů. Převod-souboru.cz navíc ušetří od nákupu sady Microsoft Office. Pokud chcete zobrazit pouze starší dokumenty WPS, společnost Microsoft vám nabídne konvertor ke stažení – vyžaduje však nainstalovanou verzi aplikace Word. Zvláště pokud jste na cestách a potřebujete rychle převést soubory z WPS do PDF, prostě je přečtete, není to příliš praktické. Tady online konverze vám pomůže snadno a jednoduše: Nahrajete starší soubory WPS a poté přenést převedený PDF ke stažení. Formát PDF je běžný formát pro čtenáře a kvůli omezené možnosti psaní a manipulace je ideální pro životopisy, faktury, oficiální dokumenty a akademické dokumenty. WPS je zastaralý formát souboru a byl kompletně nahrazen docx. Dokonce i autorita Microsoft formát již nepoužívá, a tak se stává stále obtížnějším otevřením souborů WPS. Pokud jste obdrželi WPS e-mailem nebo jste se setkali s staršími soubory formátu na pevném disku, měli byste rychle převést WPS do formátu PDF online, abyste mohli zálohovat a archivovat soubory ve snadno čitelném formátu.

0.0/10(0 Stimmen)

Anleitung: WPS in PDF online konvertieren

Anleitung WPS Dateien online in PDF konvertieren
  1. Umzuwandelnde WPS-Datei auswählen
  2. Ziel-Dateityp prüfen und ggf. ändern
  3. Button "Umwandlung starten" wählen
  4. Fertig! Der Download startet auf der nächsten Seite

Hier geht es zur ausführlichen Anleitung

Folgende Konvertierungen sind derzeit mit WPS Dateien möglich:

Alle Converter und Umwandler

Informationen zu den Dateiformaten bei der Umwandlung von WPS to PDF

Von: WPS

WPS Dateien werden mit Microsoft Works erstellt - einer früher günstigeren Alternative zu Microsoft Office. WPS Dateien lassen sich mit neueren Microsoft Office bzw. Microsoft Word Versionen ohne Probleme öffnen. Um WPS Dateien mit kostenfreien Progr …

Dateiendung: .wps
Mehr Informationen und Umwandler für WPS

Nach: PDF

PDF Dateien sind die erste Wahl, wenn es um Austausch von Dokumenten geht. Daher hat sich dieses Format zum Standard für Bewerbungen, Lebensläufe, wissenschaftliche Arbeiten, ganze Bücher (eBooks) und vieles mehr entwickelt. Das PDF Format wurde 1 …

Dateiendung: .pdf
Mehr Informationen und Umwandler für PDF

Video-Anleitung: WPS do PDF

Online-Umwandeln.de ist ein Service zur Konvertierung von einem Dateityp zum Nächsten. Wir gehen vertraulich mit den Daten unserer Kunden um und bieten die Möglichkeit online und ohne Anmeldung Dateien umzuwandeln. Da die Umwandlung im Browser stattfindet, ist es auch egal ob du Mac OS, Windows, oder Linux benutzt. Alle Funktionen von Online-Umwandeln.de sind ohne Installation online verfügbar. Die umgewandelten Dateien sind immer auf der gleichen, hohen Qualität - und selbstverständlich auch ohne Wasserzeichen.

Keine Kommentare

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

 
X